Jak leczyć ból przy kolanie skoczka?

Witam Mam problem z prawym kolanem, ból pod rzepką a dokładniej kolano skoczka. 5 miesięcy temu miałam zabieg PRP i po tym ból ustąpił. Jednak teraz ból znowu powrócił i boli przy jakiejkolwiek aktywności fizycznej nawet przy zwykłym chodzeniu. Bardzo proszę o poradę co dalej mam robić?

Można spróbować ćwiczeń ekscentrycznych, fali uderzeniowej, powtórzyć PRP, ewentualnie od razu decydować się na leczenie operacyjne. Pozdrawiam