Jak leczyć dyskopatię i jak dopasować ćwiczenia?

STWIERDZONO U MNIE DYSKOPATIE(L4/L5)CHCIALABYM ZAPYTAC JAK JAK RADZIC SOBIE Z TA CHOROBA?JAKIE CWICZENIA SA ODPOWIEDNIE?CZEGO NIE WOLNO ROBIC?CZY MOZNA WYKONYWAC PRACE FIZYCZNE?(ZBIOR OWOCOW CZASAMI W POZYCJI SCHYLONEJ?CO ROBIC ABY ULATWIC ZYCIE?CZY ZALECANE SA MASAZE?PROSZE O ODPOWIEDZ I DZIEKUJE

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Polecam przeczytanie artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/dyskopatia. O szczegółach dotyczących konkretnych ćwiczeń powinna Pani porozmawiać z fizykoterapeutą, który podczas bezpośredniej wizyty Panią zbada. Bez wątpienia powinna Pani jednak unikać prac fizycznych w pozycji schylonej.