Jak leczyć dziąsło po ekstrakcji korzenia?

Musze usunąć 6 i 7 dolną sam korzeń Bardzo się boje bólu i trudnego gojenia. Jakie leki zastosować po zabiegu i czy można je uzupełnić proteza po jakim czasie
KOBIETA, 22 LAT 11 miesięcy temu

Delikatne usunięcie korzeni w powiększeniu zapewni bezpieczeństwo zabiegu oraz prawidłowe gojenia tkanek tak aby nie doszło do trudnego gojenia. Leki przeciwbólowe w razie potrzeby przepisze lekarz. Trzeba przemyśleć natychmiastową implantację, niekiedy udaje się od razu założyć implant aby skrócić czas bez zębów. Konieczna konsultacja w gabinecie.