Jak leczyć infekcje ucha po uszkodzeniu błędnika i utracie słuchu?

Witam serdecznie, Ponad rok temu na tle żartu w fabryce w Uk wstrzelono mi do ucha sprężone powietrze, uszkodzenie błędnika, utrata słuchu nieodwracalna, cały czas walczę z infekcją w ostatnim czasie po roku od wypadku dostałam pierwszy atak padaczki infekcja zaczyna atakować prawe ucho. Mikroskopijnie czyszczono mi ucho z czegoś czarnego miałam również operację żaden antybiotyk nie działa co robić ponieważ zaczyna się to rozprzestrzeniać

Dzień Dobry Pani,

Dużo się u Pani zadziało.

Nie pozostaje Pani nic innego, jak pozostać w ścisłym kontakcie z lekarzami specjalistycznymi (laryngolog, neurolog).

Z mojej strony zachęcam Panią bardzo do kontaktu z psychologiem, żeby mogła Pani otrzymać wsparcie emocjonalne, które byłoby pomocne w Pani przeżywaniu straty
i w przejściu przez tak trudną sytuację zdrowotną.

Jeśli miałaby Pani życzenie na rozmowę ze mną, to zapraszam do kontaktu, na Skype.

Życzę Pani skutecznego zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej

Być może oprócz fizycznego uszkodzenia pojawia się także emocjonalne przeżycie tego zdarzenia, które przyczynia się do przedłużenia okresu rehabilitacji? Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą i przepracowania psychologicznego aspektu urazu.