Jak leczyć kłujący i rozpierający ból podbrzusza?

Kłujący i rozpierajacy ból podbrzusza. Ból silny, który wyłącza mnie z funkcjonowania na dobre trzy godziny. Ból "przychodzi" znienacka.W trakcie napadu przy wyproznianiu uczucie jakby miało rozerwać brzuch. Badanie usg ginekologiczne dobre. Jestem przed wizytą u internisty. Czy może to wskazywać na niedrożność jelit? Tato chorował na raka jelita grubego. Czy może mieć to z tym związek ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na problem brzuszny . Proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć