Jak leczyć lęki i skurcze żołądka?

Witam. Mam lęki i skurcze żołądka. Brak apetytu i chudne. Brałam tranxene 2 m-ce Ale marne efekty. Teraz dostałam afobam. Lęki są mniejsze Ale skurcz w żołądku i brak apetytu okropny. Przy tym nie mam siły. Dostałam też dutilo x. Ale nie wiem czy brać. Proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Uczucie skurczów żołądka może być spowodowane stanami lękowymi. Ustąpienie lęku i innych objawów może nastąpić dopiero po pewnym czasie od rozpoczęcia leczenia. Sugeruję zastosować się do zaleceń lekarza i brać wszystkie przepisane leki. Pozdrawiam!