Jak leczyć migrenę, jeśli żadne leki nie pomagają?

Leczę się od kilkunastu lat na migrenę. Ma zdiagnozowaną migrenę przewlekłą oraz polekowy ból głowy. Już nic mi nie pomaga co ma dalej robić , gdzie szukać pomocy?

Najlepiej udać się do specjalisty neurologa zajmującego się leczeniem bólów głowy. W Warszawie nie brakuje takich. Do rozważenia leczenie toksyną botulinową (Botox) - najskuteczniejsza w migrenie przewlekłej, ew. profilaktyka migreny (topiramat, propranolol itp). Pozdrawiam