Jak leczyć migrenę z aurą u 21-latki?

Mam 21 lat i stwierdzoną przez lekarza migrene z aurą, dodatkowo mam źle rozwinięte zatoki i kiedyś podejrzenie kostniaka przez to że w czaszce mam narośl kostną z prawej strony nad brwią jednak lekarz stwierdził że taki mój urok, w ciągu tego miesiaca migrena pojawiła się 3 razy, tylko że inaczej przebiegała, zaczęło się od problemu ze wzrokiem, następnie drętwiwnie prawej ręki, pózniej prawej strony ust, następnie języka na sam koniec doszedł ból głowy jednak był on do zniesienia (miewałam gorsze) wczoraj natomiast miałam dziwny ucisk właśnie nad prawą brwią i kłucie w oku, moje pytanie brzmi czy może być to powiązane? Do jakiego specjalisty się wybrać? Jakie zrobić badanie? Bardzo proszę o odpowiedź

Migreny z klasyczną aurą złożoną: zaburzenia widzenia i drętwienie pojawiające sie i zanikające stopniowo! jak "z książki" . Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc Warto leczyć, wykluczyć czynniki wyzwalające migreny! UNIKAĆ leków ZWĘŻAJĄCYCH NACZYNIA !!! Pozdrawiam i zapraszam