Jak leczyć moje problemy skórne na twarzy?

Witam . Mam 18lat jestem chłopakiem moim problemem jest to że na prawie całej twarzy mam zaskorniki i jakieś zaczerwienienia z tego powodu i nie wiem jak się tego pozbyć męcze się już jakoś około 6 lat i nic cały czas tak samo chodziłem do kosmetyczki na oczyszczanie chodziłem do dermatologa i cały czas jest tak samo ten sam problem którwgo nie mogę się pozbyć...:/ . Najgorzej na policzkach , nosie i brodzie bo czolo jeszcze ujdzie . Niedawno używałem Epiduo forte 3 miesiące i może jakaś delikatna poprawa była na początku później już tak samo, teraz używam Acne derm ale widzę że też cały czas jest tak samo i z tego powodu moje samopoczucie się psuje bo źle się czuję z problemami skornymi . Używałem tez rozex emulsie na skórę na te zaczerwienienia ale nic ... Dodam że te zaczerwienienia są od tych zaskórników bo to widać ale jakieś duże one nie są . Czy ktoś może mi pomóc coś doradzić bo niedługo mnie to wykaczy już powoli nie daje rady :/ Pryszczy żadnych nie mam od czasu do czasu zrobi się coś ale to bardzo rzadko głowie tak jak pisze zaskórniki i na brodzie takie co widoczne po naciągnięciu skóry . Proszę o pilna pomóc jak się tego pozbyć

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.