Skuteczna maść na wągry

Witam mam takie pytanie ponieważ po trądziku zostały mi takie czarne dziurki czyli wagry i mam takie pytanie czy jest jakaś skuteczna maść że by się tego pozbyć ponieważ wizyta u kosmetyczki dosyć drogo wychodzi. Zalaczam zdjęcie http://zapodaj.net/635fa611fab3a.jpg.html

Witam Pana,

Nie ma jednorazowej metody na pozbycie się zaskórników.
Polecam stosowanie preparatów zawierających kwas azelainowy, salicylowy i nadtlenek benzoilu.
Proszę raz w tygodniu robić sobie maseczkę z preparatu Benzakne- czyli na 10 minut nakłada Pan maść i zmywa.
Dalej codzienna pielęgnacja- kremy do cery tłustej- mieszanej.
Na noc polecam dowolnie wybrać z poniżej wymienionych preparatów z kwasem azelainowym:
- ACNE-DERM (krem)
- Hascoderm Lipożel (żel)
- Skinoren (krem)
- Skinoren (żel)

Nie dotykamy buzi, nie drapiemy, nie wyciskamy i również nie wykonujemy mechanicznego oczyszczania u kosmetyczki.
Z zabiegów w gabinecie polecam kwasy, mikrodermabrazję i kawitacyjne oczyszczanie.

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności polecam zwrócić uwagę na odpowiednią pielęgnację. Regularne wykonywanie zabiegów złuszczających i właściwie dobrana pielęgnacja domową mogą Panu pomóc.

Pozdrawiam