Jak leczyć nadpotliwość podczas stosowania Izotek?

Witam. Od kilku miesiecy przyjmuje izotek 20 mg kapsulki witamina e hasco. Podczas uzywania zmniejszyl sie łojotok i zmniejszyła sie ilosc pryszczy. Zauwazylem duzo skutkow ubocznych np.ból pleców, wysuszone usta,pogorszenie wzroku, ale w ulotce ppjawila sie informacja na ten temat. Lecz podczas stosowania strasznie dokuczala mi nadpotliwosc np.podczas stania w kolejce w sklepie cały zalewałem się potem. Mialem przy tym podwyzszone cisnienie.Czy da się temu jakos zaradzic?izotek bardzo mi pom

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego terapie