Jak leczyć nadżerki przełyku?

Witam mam 31 lat i od dłuższego czasu borykam się z nadrzerkami i przepuklina przełykowa. Ostatnio robiłam kolejne badanie gastroskopi i wyszła kolejna nadrzerka lekarz zrobił badanie histopatologiczne a to wynik : fragmenty błony śluzowej okolicy przedodzwiernikowej żołądka objęte przewlekłym naciekiem zapalnym ( ) hyperplazja doleczkowa ( ) metaplazja jelitowa ( ) bez zaniku bardzo proszę o informację co może ten wynik oznaczać i co muszę z tym zrobić

Dlatego najlepiej wszelkie dodatkowe terapie konsultować ze specjalistą w tej dziedzinie.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl