Czy mogę pić siemię lniane przy tych dolegliwościach?

Witam ! Na gastroskopii wyszło mi przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i zapalenie przełyku bez zakażenia H.pylori. Później doszły zaparcia i zespół jelita drażliwego. Czy mogę pić siemie lniane na te wszystkie dolegliwości. Mój lekarz rodzinny powiedział mi że zioła drażnią jelita. Na zaparcia i te jelito drażliwe zaleciła mi picie forlaxu, ponieważ pojawił się guzek pohemoroidalny na który mam maść Posterisan H. Ale forlax drażni przełyk. Co mam stosować aby było dobrze i jakość funkcjonować w miarę normalnie. Z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl