Co zrobić gdy 7-latka nie chce jeść?

Moja 7letnia córka bardzo słabo je. Wiosna miała zapalenie gardła. Po czym pojawiły się problemy z przelykaniem pokarmów. Pojawił się strach. Byłam z nią u różnych lekarzy. Laryngolog stwierdził że być może przyczyną jest refleks przełyku. Dostala leki. Latem była poprawa. Miała robiona morfologie i wyniki były dobre. Teraz znowu jest gorzej. Obiad potrafi jeść dwie godziny. Do tego doszło ogólne przemęczenie. Od dwóch tygodni skarży się na dreszcze. Nie wiem już jak jej pomóc proszę o radę.

Dodam jeszcze, że ziołolecznictwo oferuje szereg surowców, które - po rozpoznaniu lekarskim - mogą być stosowane jako powlekające, gojące i osłaniające.

Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia dla córeczki

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl