Jak leczyć nawracające anginy u dzieci?

potrzebuje porady odnośnie zdrowia mojej rodziny.Mam dwójkę dzieci 3 i 6 lat.Od pół roku niemal bez przerwy są chorzy.Rekord to 4 dni w przedszkolu.Chorują głównie na anginy,jedno po drugim albo razem.Córka kończy brać antybiotyk,nie zdążę jej nawet puścić do przedszkola i po paru dniach ma kolejną anginę.Musiałam zwolnić się z pracy i zacząć brać leki na depresję,bo już sobie nie radzę. nawet już nie pamiętam kiedy byliśmy na spacerze, bo zawsze któreś jest chore.co mogę zrobić??

PO pierwsze musisz zabrać to młodsze z przedszkola, to jest źródło jej chorób. Po drugie nie ma takich częstych angin, ktoś sie na tym nie zna. Zmień lekarza. po trzecie antybiotyk może zabić dziecko szybciej niż choroba. po czwarte należy Ci się zwolnienie z pracy i opieka nad chorymi dziećmi do 6ciu miesięcy w roku nad każdym, po piąte należy wreszcie pobrać w odpowiednim okresie choroby wymazy z nosogardła dzieci aby okreslić rodzaj bakterii, jej lekooporność a następnie przeprowadzić leczenie i terapię uodporniającą. To jest elementarz, to jest ABECADŁO medycyny to jest takie proste jak kołó od roweru! A może przyjedź do mnie?