Jak leczyć nerwicę lękową do momentu wizyty u psychiatry?

Witam przychodze z takim pytaniem mam nerwice stwierdzoną przez psychologa pani psycholog odesłala mnie do psychiatry wizyte mam dopiero za miesiąc prosze mi powiedziec jak mam życ przez ten miesiąc zeby nie zwariować dodam że mam silną nerwice lękową pod tym wzgledem ze caly czas czuję lęk mam ataki paniki wmawiam sobie ze cos mi jest tak na prawde jestem zdrowa ale to i tak mnie uspokaja wmawiam sobie wszystkie choroby świata no i do tego czasami nerwica natręctw ale ja nie o tym prosze o porade co mam robic przez ten miesiąc ?

Być może ma Pani możliwość skorzystania z pomocy prywatnie? Wtedy zazwyczaj jest szybciej, jednak wiąże się to z wydatkiem ok 100zł. Jeśli nie, to może poratują Panią leki na uspokojenie dostępne w aptece bez recepty. Jest również możliwość by lekarz pierwszego kontaktu przepisał Pani doraźnie np hydroxyzynę - lekki środek na wyciszenie.