Jak leczyć niestabilną dławicę piersiową?

Witam.Kobieta67 lat,pierwszy incydent niestabilnej dławicy piersiowej zakonczony koronarografią PTCA GPZ DES GPZ niedrozna 99%,w 2013,echo 31-05.2017,prosze o interpretacje LVIDd 4.8cm,IVSd 1cm!,PWd 1cm!,zastawka mitralna,żyła główna dolna wąska,ruchoma oddechowo,zastawka mitralna sladowa faza zwrotna,zastawka tętnicy płucnej ,nadciśnienie płucne mało prawdopodobne,obraz trudny technicznieACT(ms) 160,wizyuta w poradni wyznaczona na styczen kwiecien 2017.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam.Raisa 67lat

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza kardiologa. a jakie obecnie dolegliwości? proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego jeżeli terminy są długie.