Jak leczyć nietrzymanie moczu po dwóch porodach?

Witam mam 38 lat i problem z którym sama sobie nie poradzę a mianowicie nietrzymanie moczu ale nie mówię o popuszczanie tylko o dużo większym problemie...zaczęło się po porodzie drugiego dziecka które było dość duże chciałam je urodzić normalnie ale nią dałam rady i po porodzie pojawil się ten problem ale to jeszcze było do wytrzymania jednak po trzecim porodzie gdzie dziecko było jeszcze większe ten problem się nasilił do tego stopnia ze nie mogę normalnie funkcjonować nie wychodzę na długo z domu nie chodzę na plac zabaw nie uprawiam sexu z mężem bo poprostu boje się ze się posiusiam...nie pomogły ćwiczenia mięśnia Kegla.W obecnym stanie 24h chodzę z podpaska bo nie wiem kiedy się to zdąży poprostu zachciewa się i leci po nogach....jakaś masakra juz jestem wykończona psychicznie bo nic nie mogę zrobić nawet porządnych zakupów.Prosze mi powiedzieć czy jest jakaś chirurgiczna metoda na taką dolegliwość słyszałam o jakiś laserze ale na tonie nie stać czy na kasę chorych mogę liczyć na pomoc?Bardzo proszę o odpowiedź będę bardzo wdzieczna.Dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak są odpowiednie zabiegi konieczna wizyta u urologa bądź tez i ginekologa