Jak leczyć plamy na nogach i uczucie zimna?

Siemka :D Mam ten sam problem tylko u mnie te plamy i plameczki są już nadzwyczaj nie wielgaśne . Te największe plamy są już wielkości 50 gr. Plamy są koloru różowego przechodzącego w ciemny fiolet... Nogi mam zimne od psa w dół a stopy to lodowate.. byłem kiedyś u lekarza to mi powiedział ze nie wie co to jest :/. Nie wiem czy to ma coś wspólnego. ale miewam skurcze w tyłkach tak potężne ze potrafię się obudzić ze snu i mecze się tak jeszcze do 2 minut. Jakieś namiary na dobrego lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.