Jak leczyć problemy z koncentracją w młodym wieku?

Witam Państwa, proszę o pomoc Jestem w 3 technikum mam 18l od jakiegoś czasu (chyba od końca sierpnia 2018) mam problem z koncentracją, tzn. od rana do wieczora nie potrafię się skupić ktoś coś do mnie mówi a ja niby rozumiem, ale nie potrafię ułożyć zdania, czasami nie odpowiadam na pytania, dopiero gdy idę spać to wszystko mi się przypomina, zaczynam o tym myśleć, mam dużo energii w nocy. Niby śpię a nie śpię. A ostatnio tzn. od tego tygodnia (od 17.09) mam prawie cały czas "deja vu". Też bardzo szybko się denerwuję, zaczyna drżeć mi noga, ja nawet o tym nie wiem po prostu ktoś mi o tym mówi. Dodam, że przez całe wakacje pracowałem w restauracji (tzn. od 6 do 12 czasami do 14)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.