Jak leczyć problemy z pamięcią?

Witam, mam 19 lat i od 6 dni mam problem z pamiecią, koncentracją i słabym poczuciem rzeczywistosci. Podczas rozmowy z kimś wydaje mi się że za chwilę się ockne i zrozumie to ze majacze lub mowie jakieś głupoty. Bardzo szybko przemija mi czas i zdarzenia jakie miały miejsce mam też "klatki" chodzi mi o to ze np. Wydmuchujac nos i patrząc się przez okno składam ta chuste i idę wyrzucić ja do kosza poczym stojąc przy koszu dopiero do mnie dociera to dokładniej że juz to zrobiłem i nawet nwm kiedy. Dodam też ze czuje się bardzo zmęczony. Proszę poradę i z gory dziekuje.

Proszę koniecznie konsultować się z neurologiem. Mogą to być zaburzenia napady nieświadomości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.