Jak leczyć przerośnięcie maziówki?

jakiś czas temu miałam rozpoznane rzs, zaczęło się od zapalenia ścięgien, później zapalenie stawu, na chwile obecna stan zapalny jest wyciszony, natomiast cały czas mam przerośnięta maziowke przez co mam ograniczona ruchomość. czy coś da się na to zaradzić? czy ta maziowka może się zmniejszyć dzięki czeku uzyskam pełna sprawność i ruchomość?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana konsultacja lekarza medycyny nuklearnej i ew decyzja o radiosynowektomii. a jak wyglądają parametry zapalne? o jakim dokładnie stawie rozmawiamy?