Czy dalsza rehabilitacja ma sens?

witam jestem po zabiegu wstawienia implantu kości głowy promieniowej.Podczas rehabilitacji zaczęły się pogłębiające ograniczenia w ruchomości łokcia.Po zrobieniu RTG w opisie jest napisane tworzące się znacznych rozmiarów skostnienia poza szkieletowe w rzucie przedniej torby stawu łokciowego. I tu moje zapytanie czy dalsza rehabilitacja ćwiczenia majom sens dużo bólu zero efektu gdzie mógłbym szukać pomocy

Skostnienia w obrębie stawu łokciowego po operacjach są bardzo częste. W zasadzie nie mamy na nie wpływu. Czasem pomaga stosownie dużych dawek leków przeciw-zapalnych. W takiej sytuacji fizjoterapia powinna być kontynuowana (ograniczenia przynajmniej nie powinny się pogłebiać) Po kilku miesiącach (nawet do roku) skostnienia dojrzeją i wtedy ew można podjąć decyzję o ew ich usunięciu dla poprawy zakresu ruchu.