Jak leczyć refluks żołądkowo-przełykowy u młodej osoby?

Witam 3 lata temu stwierdzono u mnie refluks zoladkowo przelykowy i helicobacter biorw do dzis helides i 0 objawow teraz ciagle odbijanie. Gazy czasami bol brzucha kwasny smak w ustach. Przelewanie w zaladku, rano gdy wstaje boli mnie brzuch po wypełnieniu jest ok stolec bez zmian zawsze rano tylko konsystencja czasem wodnista czy to moga byc wrzody ? Gadtroskopie mam dopiero za tydzien

Objawy mogą wskazywać na nietolerancje pokarmowe. Proszę zrobić testy czy któryś składnik diety panu nie służy. Czasami jest to mleko, jajka a czasem szereg zbóż. Dieta eliminacyjna przynosi poprawę. Dobrze jest też uzupełnić florę jelitową szczepami dobrych bakterii.