Kłucie w klatce piersiowej przy refluksie żołądkowo-przełykowym

Witam mam problem poniewarz wykryto umnie Reflux zoladkowo przelykowy objawy mam taki jak.bol gardla.bol brzucha klucie w klatce piersiowej i jeszcze dzisiaj mnie bola jajka ponizej penisa prosze o pomoc co mam zrobic z tym refluxem jak to to mam to juz prawie miesiac i straszne sie mecze prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie otrzymał Pan żadnych leków? Wskazane przyjmowanie inhibitorów pompy protonowej.
Pozdrawiam