Jak leczyć ropień mózgu?

Witam...mam 30 lat i w 2017 mialem ropien mózgu który wycięto. Po operacji mam napady deja vu których efektem był napad drgawkowy, moje pytanie brzmi" czy da się wyleczyć medykamentami te napady czy ropien trwale uszkodzil mi część skroniową mózgu ?

Witam! Ropień mózgu został już "wyleczony" w 2017 r. Pojawiły się natomiast objawy "deja vu" i napady drgawkowe jako skutek zniszczenia tkanki przez sam ropień i jego leczenie! Takie sprawy leczymy zazwyczaj lekami p/padaczkowymi, czasem powtórna interwencja neurochirurgiczna. Powodzenia W. Łuczkowski.