Jak leczyć się po operacjach przepuklin?

MIALAM 4 PRZEPUKLINY MIEDZY L5 A S1-ZOSTALY ZOPEROWANE!NIE DOSTALAM ZADNEGO ZESTAWU DO CWICZEN ,ANI REHABILITACJI-JAK MOGE SAMA SOBIE POMOC?!ZACZYNAM TYC CHOCIARZ B,MALO JEM,BO BOJE SIE RUSZAC,BY SOBIE ZNOW NIE ZASZKODZIC.BARDZO PROSZE O PORADE I DZIEKUJE !!

Najlepiej w tej sprawie udać się do poradni rehabilitacyjnej (skierowanie do tej poradni wydać może lekarz rodzinny). Tam lekarz specjalista rehabilitacji po zbadaniu Pani, po przejrzeniu dokumentacji medycznej zadecyduje o rodzaju zabiegów rehabilitacyjnych, przedstawi odpowiedni sposób ćwiczeń. Takie zabiegi i ćwiczenia zawsze dobiera się indywidualnie pod pacjenta. Nie ma jednolitego sposobu postępowania.