Jak leczyć taki syndrom?

Czy istnieje tak zwany Hard-Flaccid syndrom ? Który ponoć objawia się ciagłym półsztywnym wzwodem i niepełną erekcją podczas stosunku. Jak leczyć i co może to spowodować ?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie,

syndrom Hard-Flaccid to rzadkie zaburzenie, które objawia się twardą i napiętą tkanką łączną penisa, co może powodować trudności w osiągnięciu lub utrzymaniu pełnej erekcji.

Objawy HFS to między innymi trudności w osiąganiu lub utrzymywaniu wzwodu, ból lub dyskomfort podczas erekcji, ból w okolicy miednicy i dolnego brzucha, a także problemy z oddawaniem moczu.

Nie jest do końca jasne, co powoduje HFS, ale mogą to być przyczyny takie jak urazy, przeciążenie, zbyt intensywna masturbacja, stres, zaburzenia naczyniowe czy nerwowe, a także nieprawidłowości anatomiczne.

Leczenie HFS może obejmować stosowanie leków przeciwzapalnych, ćwiczenia rozciągające i masaż, terapię manualną, a także zmianę stylu życia. Ważne jest również unikanie czynników prowokujących (np. zbyt intensywnej masturbacji) i zmniejszenie poziomu stresu.

W przypadku wystąpienia takiego problemu zalecamy zasięgnąć porady u specjalisty, takiego jak urolog lub seksuolog, który może pomóc w dokładnej diagnozie i wyborze odpowiedniego leczenia.

Więcej informacji na temat problemu ze wzwodem znajdzie Pan w artykule poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/niepelny-wzwod

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty