Jak leczyć te dwie demienilizacyjne zmiany w mózgu?

Witam, Odebrałam wyniki witaminy D3 (6,8ng/ml). Ostatnio bardzo się źle czuję (stąd też to badanie). Miewam podwójne widzenia, bóle kości, stawów, głowy. Ogólnie często się czuję... dziwnie. Jakby moja świadomość była niepołączona z ciałem. Nie potrafię się skupić. W przeszłości ze względu na wysokie miano przeciwciał 1:5120 miałam podejrzenie o SM, tocznia. Mam dwie demienilizacyjne zmiany w mózgu. Nie wiem co robić, każdy lekarz mnie zbywa i mówi, żebym nie wymyślała. Jestem z Wrocławia.

Szanowna Pani,
dolegliwości, które Pani opisuje mogą wynikać zarówno z przyczyn somatycznych, jak również trudności emocjonalnych. Proponuję zgłosić się do lekarza psychiatry, który będzie mógł prześledzić Pani historię choroby, ocenić wyniki badań i najlepiej rozważyć wpływ czynników somatycznych i psychicznych na Pani samopoczucie oraz w związku z tym zaproponować odpowiednią pomoc.
Pozdrawiam serdecznie,
Ewelina Smagała-Rogalska

Witam Panią Serdecznie,

Zachęcam Panią do rozważenia zwykłej rozmowy z psychologiem, która na ten moment byłaby dla Pani wspierającą i pomocną.

By mogła Pani dalej zadbać o siebie i skutecznie kontynuować diagnostykę, występujących symptomów.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl