Jak leczyć tę nadmierną potliwość i trądzik?

Jak mam "Ultranadpotliwość" 12 miesięcy w roku, to wina otyłości (118 kg przy 183 cm, 21 lat) czy wysokiego ciśnienia (182 na 78, ale nie biorę żadnych leków, nie czuję się źle) ? Dodam że w lecie na całym ciele mam trądzik, który zimą pod wpływem mrozu znika. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry.Prosze zgłosić się na konsultacje do lekarza dermatologa. Po zbadaniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie leczenie, z nadpotliwoscia proszę zgłosić Cię do lekarza medycyny estetycznej. Najskuteczniejsza metoda leczenia nadpotliwosci jest zastosowanie botoxu.