Jak leczyć te problemy z jądrami?

Od jakiegoś czasu mam problem z pęcherzem. Nie boli mnie nic, ale objawy są bardzo męczące: czestomocz, naglące parcia, trudności z rozpoczęciem, przerywany strumień, uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza.. Badanie moczu wyszło prawidłowe. Lekarz rodzinny przepisał Tinidazolum (jednorazowo 4tab) i Canephron 2 X3, ale póki co nie widzę poprawy.. po jakim czasie powinno być lepiej?
KOBIETA, 32 LAT 3 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Przede wszystkim konieczne jest palpacyjne badanie prostaty (per rectum), oznaczenie PSA oraz konsultacja urologiczna. Jeżeli okaże się, że gruczoł krokowy nie jest istotą problemu, powinien Pan udać się do poradni neurologicznej, żeby wykluczyć tzw. "pęcherz reaktywny"/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty