Silne parcie na wypróżnienie podczas erekcji

Witam, podczas erekcji odczuwam silne parcie na wypróżnienie, dopiero kiedy się załatwię to ono mija. Często się masturbuje, zazwyczaj raz na dwa dni, czy to może być powodem tego parcia? Czy może to być spowodowane tym, że lekarz stwierdził u mnie młodzieńczą prostatę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam! Gruczoł sterczowy (prostata) sąsiaduje z bańką odbytnicy, wynika to ze stosunków anatomicznych. Dzięki temu możliwe jest jej zbadanie per rectum. Młodzieńcza prostata wiąże się z powiększeniem tego gruczołu w młodym wieku. W takiej sytuacji dodatkowe pobudzenie seksualne powodujące pobudzenie prostaty do wydzielania preejakulatu również powoduje jej lekkie obrzmienie co może powodować uczucie ucisku i odczucie parcia na stolec. Aby ocenić dokładnie przyczynę konieczne jest badanie urologiczne. Proponuję skonsultować problem z urologiem, warto również wykluczyć stan zapalny prostaty. Pozdrawiam serdecznie!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty