Jak leczyć ten uporczywy kaszel po jedzeniu?

Witam, od 2,5 roku doskwiera mi uporczywy kaszel po jedzeniu. Po niektórych potrawach go nie ma, ale przeważnie się pojawia. Nie wiem od czego to zależy i po jakich konkretnych potrawach się pojawia. Mam również problem z oddechem, miewam duszności, po kawie, pod wpływem stresu, czuję się otlumaniona i niedotleniona. Miałam badanie obciążeń organizmu i wyszło że coś może się dziać z przepływem tlenu przy sercu i przy mózgu. To były ogolne badania. Jakie badania zrobić itd?

Dzień dobry. Często trudności z oddychaniem i kaszel są somatycznymi objawami dysfunkcji z obszaru psychologicznego. Proszę rozważyć diagnostykę w tym zakresie. Skuteczna interwencja terapeutyczna, poprzedzona właściwą diagnozą, być może będzie rozwiązaniem problemu. Pozdrawiam.