Jak leczyć trądzik pośladków?

Witam...potrzebuje pomocy nie mogę się pozbyć trądziku z pośladków czy wyprysków juz sama nie wiem co to jest....:( zdrowo się odzywam cwicze ....wiec nie wiem oco chodzi tylko tam mam te chrostki....nie wiem co mi może pokoz....jakiś peeling czy jakaś masc..proszę o pomoc??

Peelingi z kwasami powinny pomóc. Najprostsze rozwiązanie - proszę zakupić Azelac Lotion Spray firmy Sesderma i spróbować stosować na zajęte okolice. Jeśli nie będzie poprawy po kilku tygodniach stosowania, trzeba będzie skonsultować się z dermatologiem.