Jak leczyć wrośnięty paznokieć dużego palca prawej stopy?

Jestem w Anglii, nie mam GP. mam wrośnięty paznokieć dużego palca prawej stopy. ropna wydzielina, śmierdzi, prawdopodobnie infekcja. Wczoraj byłem w szpitalu,przyjęła mnie tylko pielęgniarka,oczyściła troche ranę,zrobiła opatrunek który kazała zdjąć za 3 dni i wymieniać codziennie,dała mi Flucloxacillin 500mg i kazała brać przez 7 dni po 4 tabletki dziennie. Nie stać mnie na wizytę u prywatnego lekarza obecnie. naczytałem sie różnych rzeczy na temat tych paznokci i troche sie boje, zator itp.

Proszę udać się do kosmetyczki, która wykonuje pedicure leczniczy można odpowiednio podciąć paznokieć i założyć klamrę na wrastajace paznokcie.