Jak leczyć wytrzeszcz oka?

Dzień dobry, od dziecka mam lekki wytrzeszcz lewego oka. Według lekarzy przyczyną jest spłaszczenie skroni w wyniku nie odpowiedniego ułożenia głowy w okresie dziecięcym (zbyt długie leżenie na jednym boku w okresie niemowlęcym). Jednak kiedy jestem przeziębiony, niewyspany lub zestresowany lewe oko wysuwa się jeszcze bardziej. Żaden lekarz nie wie dlaczego w takich sytuacjach wytrzeszcz jest większy. Proszę o poradę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Była kontrola mięśni gałkoruchowych? Może któryś z nich ma zwiększone napięcie i stąd ten wytrzeszcz.
Pozdrawiam