Spłaszczenie głowy u 3-miesięcznego dziecka

Witam! Jestem mama synka który 20marca skończy 3miesiące!Podczas porodu doszło do zniekształcenia główki otóż urodził się i szpic główki był wypukły taki szpiczasty.Otóż ten szpic główki się w miarę ułożył natomiast prawa strona główki jest spłaszczona. Zauważyliśmy to zaraz po powrocie do domu ze szpitala i zaczęliśmy od razu obracać synka na lewo lecz on był nie skory do leżenia na lewej stronie podkładaliśmy mu pieluszkę, wydaje mi się ze jest lepiej ale nadal jest róznica czy to się uloży?

należałoby ocenić napięcie mięśniowe dziecka czy nie ma np asymetrii, nie pisze Pani czy lubi leżeć na brzuszku, pomocna może być też wizyta u dobrego osteopaty dziecięcego