Jak leczyć zapalenie mięśnia piszczelowego oraz płyn w stawie skokowym?

Wg przeprowadzonych badań mam zapalenie mięśnia piszczelowego oraz płyn w stawie skokowym. Brak jest widocznej opuchlizny jednak odczuwam ból promieniujący na całą nogę, także silny ból kolana. Chodzę o kulach. Dostałam od lekarza wyłącznie olfen w tabletkach. Czy ten płyn sam zejdzie od olfenu i zimnych okładów, czy potrzebny jest zabieg? Czy masaż rehabilitacyjny nogi zaszkodzi mi? Odczuwam drętwienie palców u nogi, spięcie łydki, duży dyskomfort. Mam mniej niż 30 lat, zaraz wyjazd. Co robić?

Olfen powinien zmniejszyć stan zapalny warto połączyć go z odpowiednią fizjoterapia dobry rehabilitant zdecydowanie przyśpieszy powrót do sprawności.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch