Uraz skrętny stawu skokowego

Witam, 17.03 doznałam urazu skrętnego stawu skokowego. Noga boli przy ruchach w boki. Część opuchlizny już zeszła. Ortopeda zalecił stabilizator, kule oraz zimne okłady i maście (używam plastra chłodzącego z mentolem i maści arnikowej). Czy w stabilizatorze będę mogła obciążać chorą nogę i w miarę normalnie (z kulami) chodzić? Czy np. do łazienki będę mogła chodzić bez kul? Czy mogę robić coś, co przyspieszy powrót do zdrowia i sprawności?

Dzień dobry,

Radzę skorzystać z usług fizjoterapeuty, który pracuje terapią manualną. Pomóc mogą również odpowiednie masaże oraz kinesiotaping.

Pozdrawiam serdecznie.