Jak leczyć zapalenie opłucnej u 26-letniej kobiety?

Witam, mam 26 lat i 4.05 zdiagnozowano u mnie zatorowość płucną z powikłaniem zapalenia opłucnej. Jednak co jakiś czas przy oddychaniu boli mnie w okolicy międzyżebrowej i miejscu, gdzie wystąpił zator i zapalenie. Proszę mi powiedzieć jak długo może utrzymywać się ból opłucnej?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli jest nadal wskazana ponowna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie