Jak mam poradzić sobie z mężem alkoholikiem?

witam mam problem z mężem nie potrafi rozmawiać na trzeźwo a alkochol zawsze mu towarzyszy gdy czegoś nie dostanie albo gdy coś idzie nie po jego myśli. mamy Trójkę dzieci nie możemy sie porozumiec. Ma za złe moim rodzicom ze wysłali go na terapie uzależnień od alkocholu gdy raz po pijaku zrobił mi awanture i wyrwał mi jeden bok włosów bił wszystko co stało na regale i nie patrzył ze rozbija słoik nad głowa dziecka. ale to pomoglo na bardzo krótko i znów wrócił do swoich nawyków. a ja że nie odwróciłam sie od rodziców jestem ta zła po alkocholu. kocham i zależy mi na nim ale ile można znosić upokorzenia. proszę o pomoc

Witam
Koniecznie proszę się zgłosić na terapię dla osób, których mąż nadużywa alkoholu. Zyska Pani nie tylko informację, jak radzić sobie ze współuzależnieniem, ale i wsparcie innych osób w podobnej do Pani sytuacji. Trzeba zadbać o bezpieczeństwo swoje i dzieci. One widzą, co się dzieje i zapewne bardzo to przeżywają.
Z miłości do nich, do siebie, ale i do męża - czasem trzeba podjąć twarde bardzo kroki.

Pozdrawiam
Łucja Fitchman

https://www.facebook.com/psychoterapiasystemowa
https://www.facebook.com/psychoterapiapary