Jak mam się pozbyć bólu po zapaleniu najądrza?

Dzień dobry. Od ponad dwóch lat męczę się z bólem układy moczowe-plciowego po zapaleniu najadrza. Ból i obrzęk zszedł po dwóch miesiącach. Został mały guzek w środku wypełniony jakąś treścią w badaniu usg Skapomocz. Ból cewki. Ból miednicy, genitaliow. W badaniu nasienia i wymazu z cewki gronkowiec koagulazo-ujemny. Wzrost średnio obfity. Urolog nie widzi tutaj problemu. Badania na chlamydie, kile, HIV, ureaplasma, rzerzączke, rzesistka negatywne. Posiew moczu jałowy.Zazyte antybiotyki - duomax, praxacin, itrax, flukofast, nynastyna, azotrymecyna, doksycylina, biseptol, metronidazol, tetracyklina, furazek nic nie dają.. Cewka boli jądra prostata. Nagle parcie na mocz. Nie wiem już co zrobić. Proszę o jakąś podpowiedź. Pomoc.

Szanowny panie , problem jest od 2ch lat... Trzeba przejrzeć dokumentację, zebrać wywiad, zbadać a następnie zaproponować diagnostykę i leczenie.

Jeżeli wszystko powstało od bakteryjnego zapalenia, należy pobrać ponownie mocz, wymazy z cewki , nasienie, wydzielinę z prostaty i wykonać badania mikrobiologiczne i genetyczne.

Diagnostyka trudna, a leczenie powinno byc celowane na patogen i jego wrażliwość. pozdrawiam, KG www.prepmed.pl