Jak mam wyleczyć taki trądzik?

Witam, od jakiegoś czasu prowadzę walkę z trądzikiem, jestem teraz na etapie usuwania blizn lecz jeszcze czasami wyskakują mi małe wypryski. Do rzeczy, zrobiłem szereg badań w kierunku trądzika: helicobacter -ujemne , testosteron,hormony tarczycy,prolaktynę, (FSH), (LH) w normie , oprócz dhea które było troche powyżej. Badania krwi w normie, ostatnimi badaniami byly pasożyty, glista ludzka-ujemne, lamblia- wynik graniczny - 11 (10-16), w kale brak lambli innych jaj. Powiem szczerze , że byłem dośc zdziwiony, ponieważ od dłuższego czasu miewam dziwne wzdęcia, gazy. Od 2 miesiecy prowadze calkowicie zdrowa diete i dosc czesto miewam dziwne nicienie w kale, a mimo tego nic nie wykryto. Jestem narazie na kuracji pasolakiem. Dowiedziałem się ostatnio o grzybie Candida, objawy sie zgadzaja , dodatkowo bialy nalot na jezyku, który posiadam, myślicie że to jest to?

Dzień dobry Panu,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa w celu zbadania. Przy trądziku należy również pamiętać o prawidłowo dobranej pielęgnacji domowej, która jest bardzo ważna. Ważne jest również prowadzenie terapii peelingami.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz