Jak wyleczyć ten trądzik u 20-latka?

Dzień dobry, mam pewien problem ponieważ mam trądzik, na twarzy mam przebarwienia ślady po nim i chciałbym się ich pozbyć. Na lewym policzku mam dosyć dużo wydaje mi się ze to nie są blizny nie znam się. Na prawym zaczyna mi wychodzić. Mam pytania czy Pan/Pani mogła by mi polecić na to jakiś lek maść żeby mi to zeszło nie chciałbym brać na razie leków typu izotek. I czy jest jakaś w ogóle szansa czy mi to zejdzie?

Dzień dobry :)

Opisaną przez Pana dolegliwość rekomendowałabym mimo wszystko skonsultować z lekarzem dermatologiem bądź lekarzem medycyny estetycznej. Konsultacja jest niezbędna, aby dobrać odpowiednie leczenie i wykonać dodatkowe badania. Proszę się nie obawiać, leczenie izotekiem nie jest jedyną alternatywą :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzymy miłego dnia

Dr Izabela Lenartowicz