Jak leczyć te bliznowce?

Witam. W jaki sposób mogę pozbyć się blizn, które były kiedyś bliznowcami. Ostrzykiwanie sterydami pomogło je spłaszczyć, a teraz bym chciał aby one zanikały. Miałem sesję laserem Q swich i on spowodował, że one poczerwienialy i w koło pojawiły się przebarwienia. Te przebarwienia nie chcą zejść mimo już wielu darmowych sesji laserem. Schodzą bardzo powoli, ale ciągle są. Z tego co wiem jestem jakimś beznadziejnym przypadkiem bo już lekarz boi się u mnie cokolwiek robić ze względu na takie skutki uboczne. Ja mam straszne kompleksy, mam 5 blizn na brzuchu i przez to mocno już zaburzone życie, psychicznie już siadam bo nie mogę sobie pomóc. Czy są jakieś lasery które leczą zimnem bądź coś co mi pomoże? Laser dual na jednej sesji próbnej też wywołał czerwone przebarwienia wokół blizny, dramat

Dzień dobry Panu,

zalecam udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, aby mógł wdrożyć odpowiednie leczenie zmian.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz