Jak mogę leczyć zaburzenia mojego syna?

witam proszę o pomoc syn lat prawie 20 mieszkający z nami jest nie do wytrzymania jest w ostatniej klasie technikum (rzadko uczęszcza do szkoly) szantarzuje mnie i męża że sobie cis zrobi wysyła zdjęcia dziewczynie z kablem w około szyji. za karzede niepowodzenie obwinia nas , w pokoju zaległy się robaki bo do tego doprowadził, śmierdzi tam... był u psychiatry bo go zarejestrowałal ale stwierdził że ten lekarz jest gluoszy od niego i nie będzie się faszerowal lekami. nie mam już siły i nie wiem gdzie szukać pomocy boję się że jak to wyzuce to sobie cis zrobi . jestesmy z mezem u skraju wytrzymałości nie mogę normalnie się uczyć A mąż pracować

Warto skorzystać z pomocy psychologa. Pani z mężem też jesteście uwikłani w sytuację syna. Najlepiej byłoby gdyby państwo wszyscy udali się razem na terapię. Jeśli syn się nie zgodzi (jest pełnoletni, nie musi) to pani z mężem dobrze by odwiedziła psychologa i szukajcie dla siebie wsparcia. Jeśli syn szantażuje samobójstwem można zadzwowić na policję, do szpitala psychiatrycznego (jest zagrożenie życia, powinni interweniować). Proszę też szukać wsparcia w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej.

Nie pisze Pani jak długo to wszystko trwa, jakie były wcześniej relacje między Wami, czy coś się wydarzyło, czy syn zażywa narkotyki.
W przypadku poczucia zagrożenia życia Waszego lub syna zawsze warto wezwać pogotowie - byc może jest mu potrzebna pomoc psychiatryczna i powinien trafić na obserwację psychiatryczną do szpitala