Jak można pozbyć się świerzbu?

Witam. Od Czerwca borykam się ze swierzbem. Każdy dermatolog wypisuje te same leki i mówi jak mam to stosować. Robię wszystko według zaleceń, ale nic nie pomaga. Zmieniam ubrania, piore, prasuje itp. Litry Novoscabinu i pięć opakowań Crotamitonu plus maść sterydowa nie pomogła. Nie długo będzie mi potrzebna konsultacja psychologa a nie dermatologa. Proszę o pomoc, czy jest inny skuteczny lek, sposób jak się tego pozbyć? To napewno swierzb. Proszę o pomoc! Pozdrawiam. Łukasz.

Aleksander Ropielewski

Bardzo mi przykro, ale sam również doradziłbym Panu te same leki, które stosuje Pan do tej pory. Sugeruję kontakt z doświadczonym w leczeniu świerzbu dermatologiem, ponieważ może popełniono błąd w diagnostyce lub też jest jakiś niuans, którego bez badania przedmiotowego nie jestem w stanie wychwycić, który powoduje nieskuteczność leczenia.