Skuteczne sposoby na wyleczenie świerzbu

Razem z chlopakiem (mieszkamy razem) mamy swierzb. 3 dzen uzywamy masci 'Crotamiton" narazie nie widac poprawy. Czytalam w necie ze ciezko sie z tego wyleczyc. Jak sie z tym uporac?;/ lekarz za wiele nie powiedzial. A to meczy.. co raz bardziej meczy.... Prosze pomozcie

Witam! Nie obejdzie się bez szybkiej wizyty u dermatologa. Ciężko mi przez internet stwierdzić, czy jeszcze są to objawy świerzbu, czy tez podrażnienie skóry po leczeniu. Nie zgadzam się z tym, że ciężko sie z tego wyleczyć, ponieważ w dzisiejszych czasach mamy bardzo skuteczne leki na taką przypadłość.
Pozdrawiam.