Jak nerwica wpływa na układ nerwowy?

Witam jak nerwica wpływa na układ nerwowy ? To jest na serce mięśnie czy mogą zdarzać się wykopy serca uderzenia gorąca oraz drgania mięśni ? I jeszcze jedno ponoć nerwy i stres pozeraja dużo magnezu ile w tym prawdy ? I czy spożywanie około 2 litrów napojów typu cola dziennie bardzo wplywa na wyszukiwanie magnezu ? Ogólnie co powstanie z mieszanki stresu i napoi slodzonych

Witam,
zaburzenia nerwicowe są szeroko pojętą grupą schorzeń o różnych przyczynach i różnym przebiegu.
Objawami nerwicy mogą być drżenia mięśni, kołatanie serca, uczucie duszności, bóle głowy, porażenie kończyn, utrata czucia itp.
Jedną z przyczyn mogą być zaburzenia jonowe, np. brak magnezu, brak witamin z gr. B
Słodkie napoje nie mają raczej związku z pojawianiem się objawów nerwicy.

pozdrawiam

Witam,
zaburzenia nerwicowe są szeroko pojętą grupą schorzeń o różnych przyczynach i różnym przebiegu.
Objawami nerwicy mogą być drżenia mięśni, kołatanie serca, uczucie duszności, bóle głowy, porażenie kończyn, utrata czucia itp.
Jedną z przyczyn mogą być zaburzenia jonowe, np. brak magnezu, brak witamin z gr. B
Słodkie napoje nie mają raczej związku z pojawianiem się objawów nerwicy.

pozdrawiam