Jak obliczyć dni płodne u 27-latki?

Podczas ostatniej miesiączki zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Lemena jednak po 11 dniach zaprzestałam ich stosowania ze względu na skutki uboczne. Wczoraj wystąpiło krwawienie z odstawienia (po 3dniach od odstawienia, wciąż trwa). I teraz moje pytanie czy dni płodne mam wyliczać na podstawie właściwej miesiączki czy to krwawienie traktować jako kolejną miesiączkę?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze iż w tym cyklu ciężko będzie dokładnie ustalić dni płodne nalezy poczekać do następnego krwawienia